Інші локації
КОНТАКТИ

Компанія

Компанія

Про нас

Факти і цифри

 • Світова команда

  Світова команда

  1 400 співробітників по всьому світу працюють з однією метою: бути завжди партнером для наших клієнтів і допомагати їм створювати красиві і здорові посмішки пацієнтів. Разом ми збагатимо завтрашній стоматологічний ринок інноваційними матеріалами

 • Інновації

  Icon History

  Все почалося з першого у світі термозатверджувального протезу з акрилу Paladon. За більш ніж 80 років історії компанії, Kulzer забезпечує стоматологів та зубних техніків інноваційними матеріалами та відмінними рішеннями.

 • Локації

  Icon Location

  Ми «глобальні»: 26 локацій по всьому світу, ми обслуговуємо професіоналів у стоматологів на місцях, щоб знайти найкраще рішення для їх потреб.

 • MCI

  Icon Chemistry

  Як член Mitsui Chemicals Group, ми є частиною однієї з найбільших хімічних компаній із обширним досвідом у сфері охорони здоров'я.

Менеджмент

Що ми підтримуємо

На що Ви можете покластися

 • Innovation

  Інновації

  Спільно з професіоналами в стоматології по всьому світу Kulzer розробляє продукцію, яка відповідає потребам клієнтів сьогодні і завтра. Kulzer пропонує високоякісну продукцію та інноваційні рішення, маючи більш ніж 750 патентів в світі.

 • Scientific

  Дослідження та розробки

  Для забезпечення перевіреної і протестованої якості наша продукція проходить випробування у відповідності з найвищими науковими стандартами. Тому ми тісно співпрацюємо з університетами, науково-дослідними інститутами та експертами в стоматології.

 • Customer support

  Служба підтримки клієнтів

  Обмін знаннями, навчання або питання щодо продукції - Kulzer надає стоматологам і зубних техніків численні сервіси, забезпечуючи їх підтримку відповідно до індивідуальних потреб. Ми надаємо персональну підтримку на місці або за телефоном.

 • Training and education

  Тренінги та навчання

  З метою підвищення рівня професійних знань ми пропонуємо нашим клієнтам практичні курси, тренінги та вебінари з застосуванням наших матеріалів і рішень.

Контакти